Jak skutecznie oczyścić organizm z TOKSYN?

Jak  skutecznie oczyścić organizm z TOKSYN?

Toksyny zgromadzone w tkance tłuszczowej są bardzo groźne. Działają jak bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem i gdy nagle zostaną uwolnione do krwiobiegu, mogą mocno osłabić Twój organizm. Pogorszy się wygląd Twojej cery, powstaną wypryski, zaskórniki, możesz mieć bóle brzucha i zauważysz wypadanie włosów.

Czy Ci się to podoba czy nie, każdego dnia jesteś narażony na szkodliwe działanie toksyn i szkodliwych substancji, które znajdują się w powietrzu, żywności, kosmetykach i produktach powszechnego użytku. Najczęściej nawet nie masz pojęcia, jak wiele groźnych substancji codziennie trafia do Twojego organizmu.

Zdecydowana większość trucizn jest wydalana, ale niektóre z nich kumulują się w naszym organizmie. Tkanka tłuszczowa doskonale się do tego nadaje. Dopóki nie zaczniesz się odchudzać, toksyny są „tylko” magazynowane. Poważny problem zaczyna się, gdy tkanka tłuszczowa ulega redukcji i gromadzone latami toksyny dostają się do krwiobiegu.

Na efekty ich działania nie będziesz długo czekać. Na poziomie skóry, pierwszym objawem będzie wzmożone wydzielanie łoju, powstawanie trądziku, wyprysków, zaczerwienień. Na poziomie nerek, będzie to częstomocz. Organizm nagle „zalany” taką ilością toksyn, może sobie zwyczajnie nie poradzić z problemem. Opisane wcześniej niepokojące objawy, to efekt tego, że organizm nie może się uporać z dużą dawką szkodliwych substancji, próbując je pospiesznie wydalić.

Skuteczniej niż błonnik

Jednym z najprostszych sposobów wspomagania organizmu w oczyszczaniu z toksyn jest błonnik roślinny. Przesuwając się w niezmienionej formie przez cały układ pokarmowy, działa jak odkurzacz. Ale na taką ilość toksyn, jaka uwalnia się w procesie odchudzania, może okazać się to niewystarczające. Żeby skutecznie oczyścić organizm ze wszystkich szkodliwych substancji, zastosuj silniejszy środek – glinkę Ghassoul.

Ta całkowicie naturalna substancja, pochodząca z Maroka, ma bardzo silne właściwości oczyszczające: pochłaniania radioaktywne promieniowanie a także usuwa toksyny z organizmu. Zawdzięcza to swojej specyficznej budowie fizycznej i chemicznej, między innymi temu, że jej cząsteczki mają ujemny ładunek (a cząsteczki związków toksycznych zwykle mają ładunek dodatni, a więc przyciągają się wzajemnie).

Oczyścisz organizm z toksyn, bakterii, wirusów

Skuteczność glinki Ghassoul w oczyszczaniu organizmu jest bardzo wysoka. Glinka Ghassoul, którą znajdziesz w preparacie SlimXL Go ma właściwości antyseptyczne i antybakteryjne, a jej działanie polega głównie na aktywizowaniu naturalnych reakcji immunologicznych organizmu. Prawdopodobnie glinka, dzięki swym właściwościom magnetycznym ma zdolność uaktywniania zasobów energetycznych organizmu. Wiąże mikotoksyny, sorbuje i oczyszcza z chorobliwej mikroflory niewłaściwych dla człowieka mikroorganizmów, poprawia trawienie, działa destrukcyjnie na wirusy, normalizuje perystaltykę, pochłania substancje rakotwórcze i inne pierwiastki szkodliwe, wchłania toksyny, trucizny, uwalnia gazy. W efekcie następuje naturalne oczyszczenie organizmu.

Obniżysz poziom cholesterolu i… zgubisz zbędne kilogramy

Oczyszczanie organizmu z toksyn to nie jedyny efekt działania kuracji SlimXL. Ta trójfazowa kuracja odchudza (SlimXL Drink), oczyszcza (SlimXL Go) i poprawia pracę układu nerwowego (SlimXL Smile).

*Treści zawarte na serwisie Testyalergiczne.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Testyalergiczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: