Zmagasz się z alergią? Postaw na oczyszczacz powietrza!

Zmagasz się z alergią? Postaw na oczyszczacz powietrza!

Alergie z roku na rok stają się coraz powszechniejszym problemem, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Pyłki roślin, sierść zwierząt, kurz – wszystko to może powodować przykre objawy, znacznie obniżające jakość życia.

 

Alergia wziewna

Nie ma przyjemnych alergii, jednak są takie, którym łatwiej zapobiegać – wystarczy pozbyć się alergenu. Niestety, alergia wziewna należy do tych najtrudniejszych, ponieważ alergeny znajdują się w powietrzu i mogą zaatakować znienacka.

Reakcja alergiczna związana z mikroorganizmami, zarodnikami pleśni, pyłkami roślin, kurzem powodowana jest przez nadmierną aktywność układu immunologicznego. Wrażliwy organizm może uznać, że każdy z tych czynników to wróg. W takiej sytuacji zaczyna bronić się, czego wyrazem są określone objawy, pojedyncze albo cały ich zestaw, w zależności od stopnia zaawansowania alergii.

Objawy alergii

Podstawowym objawem alergii wziewnej jest uciążliwy, wodnisty katar połączony z kichaniem. Pojawia się on nawet przy niewielkim kontakcie z alergenem. Chorzy skarżą się również na swędzenie podniebienia i kaszel, a w zaawansowanej postaci alergii nawet na problemy ze złapaniem oddechu, co może prowadzić do rozwoju astmy.

Poza objawami związanymi z układem oddechowym podczas stopniowego nasilania się alergii dochodzi także do nadmiernego łzawienia oczu i zapalenia spojówek.

Czyste powietrze i alergia

W przypadku alergii wziewnej niezwykle istotne jest zapewnienie choremu czystego powietrza. Na zewnątrz jest to utrudnione, jednak we własnym domu – proste. Wystarczy zaopatrzyć się w wyjątkowy oczyszczacz powietrza Airfree® T40.  Urządzenie to jest polecane osobom zmagającym się z alergią wziewną nie tylko przez producenta, lecz również przez lekarzy, którzy doceniają jego zastosowanie przy łagodzeniu objawów alergii.

Airfree® T40 potrafi pozbyć się  do 99% alergenów znajdujących się w powietrzu. Dotyczy to przede wszystkich roztoczy kurzu domowego, pyłków roślin, alergenów zwierzęcych. Spaleniu w rdzeniu oczyszczacza ulegają również bakterie, zarodniki grzybów i pleśni oraz wirusy, w tym wywołujące grypę. Podczas filtracji każdy z tych elementów zostaje spalony pod wpływem temperatury 200 st. Celsjusza wytwarzanej przez ceramiczny rdzeń. Stanowi on najważniejszą część oczyszczacza i jednocześnie przejaw najnowszej technologii TSS gwarantującej wysoką skuteczność.

oczyszczacz powietrza airfree

Źródło zdjęcia Airfreepolska.pl

Wpływ oczyszczacza na życie alergika

Airfree® T40 daje alergikom możliwość odetchnięcia od kataru, łzawienia oczu czy duszności. Działa przez 24 godziny na dobę, nieprzerwanie oczyszczając powietrze. Nie trzeba się przy tym niepokoić koniecznością zmiany filtrów czy wysokimi rachunkami za prąd. W nowoczesnych oczyszczaczach Airfree® nie ma filtrów, które wymagałyby wymiany lub  czyszczenia. Ponadto omawiane urządzenie jest energooszczędne, Airfree® T40 pobiera prąd o mocy zaledwie 33 watów.

Wiele osób zanim zdecyduje się na użycie Airfree®T40 obawia się, że praca urządzenia będzie przeszkadzać, budzić dyskomfort lub dzieci. Nic podobnego. Oczyszczacz nie posiada turbin i wentylatorów, które mogłyby wydawać dźwięk w czasie pracy. Nie słychać i niemal nie widać, że ma się w pokoju dodatkowy sprzęt. Ma on wysokość 30 cm, ale ustawiony w dowolnym miejscu pomieszczenia wydaje się jedynie ciekawą ozdobą. Nie przeszkadza żadnemu z domowników, a nawet może uchodzić za designerski gadżet. Technologia Airfree® jest w pełni naturalna oraz bezpieczna dla środowiska naturalnego oraz człowieka. Oczyszczacze powietrza Airfree® są dostępne w sklepie internetowym Airfreepolska.pl

 

Tekst sponsorowany

*Treści zawarte na serwisie Testyalergiczne.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Testyalergiczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: