Dlaczego dozowniki bezdotykowe Tork są najbardziej higieniczne?

Matthew Tkocz z Unsplash
Matthew Tkocz z Unsplash

Dozowniki mydła to niezbędnik w każdym obiekcie użyteczności publicznej. Wybierając odpowiedni, można zredukować zużycie samego mydła, jak i podnieść poziom higieny w całym obiekcie. W jaki sposób? Jaki dozownik najlepiej wybrać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej. 

Dozownik do mydła – za co odpowiada?

Jak sama nazwa wskazuje, zadaniem dozownika jest dozowanie odpowiednio ilości mydła w płynie. Niektóre mogą podawać również mydło w pianie lub środek dezynfekujący. Tanie, niskiej jakości dozowniki zwykle dozują go zbyt dużo (lub zbyt mało) i nie pozwalają na precyzyjną podaż środka myjącego. Dosyć szybko zużywają się najbardziej delikatne elementy, służące uzupełnianiu mydła w płynie, czy dysze dozujące mydło.

Największą wadą prostych dozowników jest jednak konieczność manualnej obsługi urządzenia, a więc naciśnięcia przycisku, by mydło zostało podane. Choć obsługa takiego dozownika raczej nikomu nie sprawia trudności i przychodzi intuicyjnie, to wymaga bezpośredniego dotyku, co nie sprzyja utrzymaniu higieny na najwyższym poziomie. Dotykanie tego samego przycisku przez setki, a nawet tysiące osób sprzyja roznoszeniu się wirusów, bakterii i grzybów, dlatego nie jest to najlepsze rozwiązanie. Takim z pewnością okazują się dozowniki bezdotykowe, oferowane przez firmę TORK. Dlaczego to właśnie one są warte zainteresowania?

Zerknij na https://higieniczny.pl/dozowniki-automatyczne.html i sprawdź nową serię bezodtykowych dozowników do mydła!

 

Dlaczego dozowniki bezdotykowe TORK są najbardziej higieniczne?

Wyposażone w bezdotykowy system Intuition dozowniki firmy TORK są bardzo łatwe i wygodne w użyciu, a przy tym  bardzo higieniczne. Dlaczego? Dzięki zlikwidowaniu konieczności dotykania jakiegokolwiek elementu konstrukcji dozownika, do minimum zredukowana została możliwość krzyżowego przenoszenia się bakterii. Po prostu wystarczy podłożyć swoje dłonie pod urządzenie, by precyzyjnie odmierzyło porcję mydła w płynie. Sam dozownik jest bardzo łatwy w obsłudze, nawet dla dzieci i osób w podeszłym wieku, co zostało również potwierdzone odpowiednim certyfikatem. Wymiana wkładów jest prosta i bezproblemowa, a dzięki popularności marki TORK bez problemu można dostać najwyższej jakości materiały eksploatacyjne (mydło w płynie, w pianie czy środek dezynfekujący), a nawet części zamienne. By jeszcze bardziej ułatwić obsługę, urządzenie zostało wyposażone w diodowy wskaźnik zużycia płynu, który w porę pozwala zorientować się o kończącym się zapasie substancji myjącej.

TORK to uznana marka o bardzo dobrej reputacji – zawdzięcza ją głównie wysokiej jakości podzespołom i jakości wykonania. Produkty tego producenta prezentują się bardzo okazale, co nie tylko pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu higieny, ale również na wywarcie bardzo dobrego wrażenia w oczach klientach przebywających w naszym budynku. Odpowiednio wyregulowane i wielokrotnie przebadane dozowanie mydła w płynie, środka dezynfekującego czy mydła w pianie pozwala na efektywniejsze wykorzystywanie zastosowanych środków czystości, co w konsekwencji redukuje koszty eksploatacji samego urządzenia i pozwala na wymierne oszczędności.

Podsumowując, dozowniki bezdotykowe TORK to:

  • większy poziom higieny,
  • łatwodostępne materiały eksploatacyjne,
  • ekonomiczna eksploatacja,
  • proste uzupełnianie środka myjącego,
  • schludny i efektowny wygląd,
  • długa i bezproblemowa eksploatacja.

*Treści zawarte na serwisie Testyalergiczne.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Testyalergiczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: