Biorezonansowe testy alergiczne

Biorezonansowe testy alergiczne

Co zrobić gdy testy skórne oraz krwi nic nie wykazują, a jednak coś nas ciągle uczula? Wizyty u lekarza oraz przyjmowane leki nie skutkują, a objawy astmy coraz bardziej się nasilają? Na ratunek przychodzi nam biorezonans – metoda niekonwencjonalna ale według tych co spróbowali – skuteczna.

Według lekarzy stosujących biorezonans, każdy człowiek ma swoją bioenergię która tworzy wokół organizmu pole energetyczne tzw. biopole. Owa bioenergia posiada dwa rodzaje drgań: harmonijne – właściwe dla zdrowia oraz nieharmonijne – właściwe dla choroby. Na podstawie tych drgań wprowadzonych do aparatu lekarz jest w stanie stwierdzić na jakie alergeny jest pacjent uczulony.

Jak wygląda badanie?

Pacjent trzymając w dłoniach dwie metalowe kule połączone z maszyną elektrodami wysyła do urządzenia swoje drgania gdzie są one analizowane. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, a więc przyjazny dla dzieci. Cena zabiegu wacha się w okolicach 200zł za zabieg, jednak podczas jednej wizyty pacjent może zostać przebadany na 90 różnych alergenów. Wyniki badania są natychmiastowe oraz bardzo precyzyjne. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża lub rozrusznik serca.

Aleksandra Wiktor

*Treści zawarte na serwisie Testyalergiczne.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu Testyalergiczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: